Praktický online kurz

s Dr. Ruedigerem Dahlkem

Přidej se k nám, nauč se ovládat pravidla života a přitáhni si do života vnitřní klid, vyrovnanost, zdraví a úspěchy!!!

Začínáme 3. července 2023. Už jen…

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Ve webináři tě Dr. Ruediger Dahlke naučil základní pravidla hry života a jak ji úspěšně hrát.

Teď se můžeš posunout ještě dál!

Dr. Dahlke ti v kompletním 10dílném kurzu Zákony osudu umožní se pomocí cvičení a meditací s těmito principy seznámit ještě důkladněji a krok za krokem tě naučí, jak je můžeš využít ve všech oblastech svého života.

Společně začínáme 3. července 2023!

Získej ke kompletnímu kurzu neomezený přístup:

 

Zaplať 157 € místo běžné ceny 499.00 €

Online kurz obsahuje:

Cvičení, meditace a podrobné instrukce Dr. Dahlkeho ti umožní pochopit, jak funguje tvůj život, konečně spatříš širší souvislosti a vytvoříš si bohatší a pestřejší život.

1. část: Pravidla & vizualizace

1. lekce: Pravidla života

V této lekci se naučíš rozpoznávat, jak fungují zákony polarity, rezonance a počátku v běžném životě. Pochopení těchto zákonů a pravidel ti umožní se na ně naladit a snáze tak plynout se životem.

2. lekce: Meditováním & vizualizací k manifestaci

Všechno, co lidé vytváří, začíná jako nápad a existuje nejprve pouze v jejich mysli. V této lekci odhalíš, jak se prostřednictvím vizualizací a meditací dostat ke skrytým částem své duše a konečně tak začít vědomě tvořit svůj život.

2. část: Tři zákony osudu

3. lekce: Zákon počátku

„Vždyť každý počátek své kouzlo v sobě chová, a to nás chrání a pomáhá nám žít.“ Tak zní mocný citát z básně Hermanna Hesseho. V této lekci odhalíš kouzlo a sílu začátků, jak všechno je vlastně počátkem a jak zákon počátku používat ve svůj prospěch.

4. lekce: Zákon rezonance

Tato lekce tě naučí, jak tvé myšlenky, pocity a činy ovlivňují tvé vědomí a frekvenci, na které vibruješ. Dozvíš se, proč si do života přitahuješ to, s čím rezonuješ.

5. lekce: Zákon polarity

V této lekci ti Dr. Dahlke vysvětlí, že pozitivní myšlení je pouze polovina úspěchu. Zákon polarity ti objasní, jak se zcela přijmout a integrovat a stát se tak tím, kým opravdu jsi. Bez poznání svých stínů a jejich přijetí totiž budeš zažívat pouze vnitřní zmatek a odpor. Užij si transformační meditaci, která tě povede k přijetí světlých i stinných částí sebe sama, a objev vnitřní harmonii.

3. část - Jak aplikovat zákony osudu

6. lekce: Život v krabici

Každý žije v nějaké imaginární krabici nebo škatulce. Většina z nás si jich však není vědoma. V této lekci ti Dr. Dahlke ukáže, jak rozpoznat škatulky, ve kterých žijeme, a jak se posunout za hranice, které sami sobě nastavujeme.

7. lekce: Rituály & rutinní činnosti

V této lekci se naučíš, jak překonat nudu všedních a rutinních aspektů svého života tím, že jim dáš nový smysl a moc a uděláš z nich své rituály.

8. lekce: Jak zákony osudu využít v lásce & vztazích

Čekají tě praktické rady, jak pomocí zákonů počátku, rezonance a polarity vylepšit své vztahy.

9. lekce: Jak zákony osudu využít v práci & poslání

V této lekci se dozvíš, jak používat tři zákony osudu ve své práci. Připrav se, že nalezneš poslání své duše a tak dosáhneš většího úspěchu a naplnění v práci.

4. část: Životní etapy

10. lekce: Principy života

Dr. Dahlke ti ukáže, jak tě tři zákony osudu ovlivňují v různých fázích života. 

Kompletní balíček se speciálními rozšiřujícími bonusy:

Současně s kurzem získáš exkluzivní přístup k řadě bonusových příspěvků, které jsme sestavili tak, aby tě co nejvíce podpořily a doprovodily na tvé cestě kurzem. 

Kompletní online kurz s Dr. Ruedigerem Dahlkem

Kurz je rozdělen na 4 hlavní části, které obsahují 10 videolekcí, praktická cvičení, návody a meditace. Dostupný s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.

499 €

Audiokniha

Stáhni si všechny materiály kurzu do svého zařízení a měj k nim přístup kdykoli, ať už jsi na cestách nebo v přírodě! 

47 €

Praktický pracovní sešit

Ke kurzu budeš mít k dispozici pracovní sešit, ve kterém najdeš praktická cvičení a prostor na tvé poznámky. Pracovní sešit ti pomůže se do kurzu víc ponořit.

57 €

Živé vysílání s Ruedigerem Dahlkem

Využij exkluzivní příležitosti setkat se s Dr. Ruedigerem Dahlkem na živém skupinovém vysílání a položit mu ke kurzu jakoukoli otázku, na kterou chceš znát odpověď. Celé vysílání bude tlumočeno do češtiny.

97 €

Bonus #1: 3dílná série Ruedigera Dahlkeho Strava pro klid v duši

To, co jíš, může mít zásadní vliv na tvé fyzické i dušení zdraví. Zároveň to taky utváří tvé prostředí. Klasická západní strava je velmi destruktivní. V této minisérii objevíš různé možnosti, jak můžeš pomocí stravy začít žít spokojeně a zdravě. Dostupné v původním znění s českými titulky. 

147 €

Bonus #2: Dokumentární film Zákon osudu

Když porozumíš pravidlům hry života, budeš vědět, jak ji hrát a vyhrát. A to je hlavním cílem tohoto úžasného a fascinujícího dokumentu Dr. Ruedigera Dahlkeho. Porozumíš v něm nejen původu zákonů osudu, ale také se je naučíš používat ve svůj prospěch. Dostupné v původním znění s českými titulky.

79 €

Bonus #3: Umění flow s Ruedigerem Dahlkem

V tomto inspirativním videu Dr. Dahlke vysvětluje a ukazuje, jak v životě vytvářet a prožívat flow. Když jsme v souladu, nevzdorujeme a naopak se necháváme vést energií světa, otevíráme se nekonečným možnostem a plnosti života. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.

47 €

Bonus #4: Síla dechu s Ruedigerem Dahlkem

Dech je něco, co děláme nevědomě, ale když dýcháme vědomě a se záměrem nebo účelem, může být dech dar, který nám zachrání a změní život. V tomto poutavém videu s Dr. Dahlkem objevíš kouzlo a potenciál práce s dechem. Dostupné s českým dabingem a v původním znění s českými titulky.

47 €

Využij časově omezenou speciální nabídku!

 

Nyní jen 157 € místo běžné ceny 499.00 €

… a neomezený přístup je tvůj!

Anebo využij možnost 4 pohodlných splátek po 40 €!

Dárek pro tebe: online kurz Strava pro klid v duši!

V rámci kompletního balíčku získáš přístup k 3dílnému kurzu Ruedigera Dahlkeho Strava pro klid v duši, ve kterém objevíš tajemství pevného zdraví!

9,6 bodů z 10!

Podívej se, co o kurzu napsali jeho účastníci!
Více než 1 000 spokojených absolventů
Jeden z nejlépe hodnocených kurzů younity

„Tento obohacující kurz doporučuji všem, kdo jsou otevřeni novým informacím a chtějí se učit.“ – Tobias

„Velmi přínosný kurz, který vás může inspirovat k vaší vlastní rutině nebo rituálu!

Musím si dnes udělat seznam věcí, ke kterým se určitě chci vrátit!  Děkuji, moc mi to pomohlo, nám všem!“ – Brigitte

„Velmi se mě dotkla osobnost i učení Ruedigera Dahlkeho. Jeho meditace ve mně vzbudily zájem o jeho filozofii.“ – Peter

„Nádherné meditace! Děkuji, pane Dahlke!“ – Ulrike

„Kurz jsem si prošel dvakrát. Jeho obsah mě opravdu zaujal. Také jsem s nadšením využil bonusové příspěvky.“ – Karl-Heinz

„Moc děkuji za úžasné provedení třemi zákony života, které pro mě představují začátek. Zejména teď, když ještě nevím, jaký ten nový začátek bude, mi toto učení velmi pomáhá. A je skvělé, že můžu meditace poslouchat opakovaně. Díky.“ – Anna

Přátelský ke tvému rozpočtu

Kurz si můžeš pořídit na splátky!
Zajisti si speciální slevu, získej okamžitý přístup k celému kurzu a uhraď ho ve 4 praktických splátkách po 40 € měsíčně!

Garance 100% spokojenosti nebo vrácení peněz

Kurz Zákony osudu Dr. Ruedigera Dahlkeho má moc ti změnit život.
Jakmile pochopíš, jak hrát hru života podle jeho pravidel, odhalíš svůj skutečný potenciál.

Ale nemusíš nám to věřit. S younity si můžeš kurz vyzkoušet. Když do 14 dnů od nákupu dospěješ k rozhodnutí,
že pro tebe není ten pravý, napiš nám e-mail na cesko@younity.one a my ti bez zbytečných otázek vrátíme celou zaplacenou částku.

Finanční situace tě nezastaví

Pokud máš nízký rozpočet a nemůžeš si nyní kurz dovolit, napiš nám e-mail na cesko@younity.one.
Popiš nám stručně svou situaci a napiš, kolik si v tuto chvíli můžeš dovolit za kurz zaplatit. Společně se pokusíme najít řešení.

Dr. Med. Ruediger Dahlke

Narodil se v roce 1951 a vystudoval medicínu v Mnichově. Stal se lékařem naturopatické medicíny a psychoterapie. Jako průkopník naturopatické medicíny se Dr. Dahlke pravidelně objevuje v rozhovorech a diskuzních pořadech. Napsal přes 50 knih, které byly přeloženy do 28 jazyků. Řada z nich se stala bestsellery, např. Nemoc jako symbol, Zákony osudu, Princip stínu, Stopy duše a Strava pro klid v duši.